Kurumsal

DÜNDEN BUGÜNE DUBAZLAR
Dubazlar Yapı; taahhüt işi yapan mühendislik firmalarının, fabrikaların ve diğer işletmelerin Demir, Boru, Profil, Sac, Çelik hasır, Sınai gazlar, Fittings bağlantı elemanları, Vana,Elektrot vb. gibi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 1971 senesinde Recep ve Sezai DUBAZ tarafından kurulmuştur.

Gelişen teknoloji, sektörel değişimlerden doğan yeni ürün yelpazeleri ve sürekli gelişen çağa ayak uydurmak adına Dubazlar Yapı olarak sürekli kendimizi yenileyerek ve ürün yelpazemizi genişleterek siz sayın müşterilerimize hizmet vermekten onur duyduğumuzu bir kez daha belirtmek isterim.

Dubazlar Yapı olarak Borusan Mannesmann bayiliğimizin yanı sıra, Kroman Demir Çelik, İthal Uzun mamuller ve dikişsiz çelik çekme borular, Assan Galveniz, Erdemir ve İthal Saclar, Çelik Hasır, Trakya Döküm ve Reşat Urgancı (RSA) Fittings Sistemleri, Duyar ve Konsan Vana, Askaynak Kaynak Makineleri ve ekipmanları, Teksan Su Sayaçları Bayiliklerimizle de 450 m2 lik Kapalı alanda bulunan Satış Yerimiz ve 1.350 m2 si kapalı olmak üzere toplam 2.500 m2 lik depomuz ile siz değerli müşterilerimizin toptan ve perakende ihtiyaçlarına hizmet vermekteyiz.

Ayrıca aile şirketimiz olan Trakya Gaz San. ve Tic. A.Ş. olarak da HABAŞ Sınai Gazlar A.Ş.’nin Trakya Bayiliği ve Oksijen - Karbondioksit gazları dolum tesisimiz ile de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz; müşterilerine değer yaratacak üstün nitelikli ürünleri, hizmet ve iş çözümleri sunarak, verimliliğe ve müşterisine odaklı, topluma katkıları ile örnek gösterilen bir kuruluş olma gayreti ve işinin en iyisini yapma azmi ile bugünlere kadar gelmiştir.

Bizlere desteklerini esirgemeyen ve bugünlere gelmemize vesile olan çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve siz kıymetli müşterilerimize şükranlarımızı sunuyorum.

En derin saygılarımızla,
Sezai DUBAZ